Úvod

"Všetky kopce, pohoria, všetky lúky a lesy sú prirodzené lekárne" (Paracelsus)

Na základe tisícročnej praxe ľudového liečiteľstva vznikla metóda podpory zdravia bylinkami, ktoré je známa pod názvom fytoterapia.

Volám sa Katarína Haris, som doktorka farmácie. Farmáciu a fytoterapiu som študovala na Lekárskej Univerzite Semmelweisa v Budapešti.

Vyber si k čajom aj čajové príslušenstvo - šálky, čajníky, sitká ...

Nemecká kvalita - FINUM

Čajové príslušenstvo a doplnky

  „Medicus curat, natura sanat / Lekár lieči, príroda uzdravuje"
( Hippokrates)

Dlhý čas sa pitie bylinkových čajov nebralo príliš vážne, hoci ide o najprirodzenejšiu formu užívania nápomocných bylín. A to bez farbív, prídavných, konzervačných látok a plnív!

Mnohé z rastlín, ktoré nás obklopujú, obsahujú zdraviu prospešné účinné látky a sú vhodné aj na medicínske účely. Tieto vedomosti mali predkovia celkom prirodzene, a ešte aj v súčasnosti je podpora zdravia bylinkami na celom svete najjednoduchším, najbezprostrednejším a najprístupnejším spôsobom. V časoch, v ktorých je na dennom poriadku neznášanlivosť a senzibilita voči umelým prídavným látkam, sú čaje dobrou a účinnou alternatívou.

Musíme si priznať, že v týchto dňoch sa spor medzi chémiou a prírodou rieši v prospech prírody.

Apothea

Zobraziť:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie